Personas datu apstrāde

  PERSONAS DATU APSTRĀDE

  Informējam pirmsskolas izglītības iestādes bērnu vecākus, ka Salaspils novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Atvasīte” apstrādā Jūsu bērna un Jūsu personas datus, ievērojot Eiropas Parlamenta un Padomes regulas Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), Fizisko personu datu apstrādes likuma un citu normatīvo aktu prasības.

  Personas datu apstrādes pārzinis ir Salaspils novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Atvasīte”, reģ. nr. 90001262719, adrese Meža iela 6, Salaspils, Salaspils nov., LV-2169, tālruņa Nr. +371 29102572, e-pasta adrese: daiga.lacgalveŠī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

  Datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija saziņai personas datu aizsardzības jautājumos – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

  Plašāka informācija par personas datu apstrādi pieejama Salaspils novada pašvaldības privātuma politikā.

  Salaspils novada pašvaldībai ir izstrādāta vienota privātuma politika personas datu aizsardzības un apstrādes jautājumos, kas attiecas uz Salaspils novada pašvaldības iestādēm, tostarp, Salaspils pirmsskolas izglītības iestādēm.

  Salaspils novada pašvaldības privātuma politika ir pieejama: http://www.salaspils.lv/privatums-politika.

  Ekoskola Facebook

  Ekoskola

  ekoskolas2

  Rekomendācijas vecākiem

  rek

  Laika apstākļi

  Kontakti

  sheet

   

  Pirmsskolas izglītības iestāde
  "ATVASĪTE " Meža iela 6,
  Salaspils, Salaspils novads, LV-2169
  T: 67980020; 29102572  e- pasts: daiga.lacgalve@salaspils.lv

  Personas datu apstrāde

  personas datu apstrade

  Izglītības un zinātnes ministrija

  ministrija balta

  Piekļūstamības paziņojums

  pieejamiba 1