Arrow
  Arrow

  Aprīļa mēnesī..

  Aprīļa mēnesī..

      apr 001    Ik pavasari aprīlī  tiek rīkota vecāku nedēļa, kuras laikā vecāki vēro un piedalās rotaļnodarbībās, vēro bērnu darbošanos, stāsta par savām profesijām un  vaļasprieku, kā arī piedāvā kādu interesantu nodarbi bērniem.

       Arī šogad PII “Atvasīte” audzēkņiem bija iespēja uzzināt ko dara baseina administrators un medmāsa, kas ir mandalas un bio pārtika, kā skan franču valoda, kā tiek gatavotas ciematu, pilsētu un Latvijas kartes, kā pagatavot putnu būrīšus un soliņus, apmeklēt autoservisu un uzzināt kas ir auto mehāniķis, ko viņš dara, kāpēc cilvēki peldas ziemā un kas ir snovbords.                                                                                                                            Vecāku iesaiste izvērtās interesanta un izzinoša, bērni ne tikai uzzināja un iemācījās daudz jauna, bet arī bija priecīgi un lepni par saviem vecākiem.                                                                                                        Vecāks -  bērns – skolotājs – tā ir savstarpēja pozitīva sadarbība, kas skolotāju motivē un iedvesmo jauniem darbiem.

       Lielu prieku bērniem sagādāja  skolotāju iestudētā, pēc vācu tautas pasakas motīviem, izrāde “Ilzītes kliņģeris”.                                                                                       Iestudētās pasakas motīvs ir par draudzību, labiem vārdiem un kopā būšanu. Bērniem izrāde lika aizdomāties ne tikai kas ir labi un slikti, bet arī paust personīgo attieksmi par pasakas tēliem un par notiekošo pasakā.                                                                                    Skolotāju gandarījums bija liels par savām darba un aktiermākslas spējām, bet vislielākais gandarījums – bērnu emocijas, vēlme skatīties un klausīties kā skolotājas spēlē teātri. Audzēkņu emocijas mijās ar pārsteiguma, prieka un lepnuma sajūtām – MANA skolotāja  prot spēlēt teātri!

       Aprīļa mēnesis bija ļoti darbīgs un videi draudzīgs. “Lielā Talka” ietvaros vecāki labiekārtoja iestādes teritorijā skatuvi – pasākumu organizēšanai āra vidē.

  Paldies vecākiem par atbalstu un iesaistīšanos mūsu ikdienas dzīvē un aktivitātēs!

  Ineta Stroža, vad.v. metod.darbā

   

   

  ozio_gallery_nano

   

  Ekoskola Facebook

  Ekoskola

  ekoskolas2

  Rekomendācijas vecākiem

  rek

  Laika apstākļi

  Kontakti

  sheet

   

  Pirmsskolas izglītības iestāde
  "ATVASĪTE " Meža iela 6,
  Salaspils, Salaspils novads, LV-2169
  T: 67980020; 29102572  e- pasts: daiga.lacgalve@salaspils.lv

  Personas datu apstrāde

  personas datu apstrade

  Izglītības un zinātnes ministrija

  ministrija balta

  Piekļūstamības paziņojums

  pieejamiba 1